Kontakt ossBli kjent med oss!

Vi i Rejlers er eksperter på teknisk rådgivning innen energi, bygg, industri og infrastruktur.

Kontaktpersoner

Jan Christian Ringwald

Økonomidirektør

jan.ringwald@rejlers.no

(+47) 928 63 653

Petter Arnesen

Administrerende direktør

petter.arnesen@rejlers.no

(+47) 951 95 317

Mona Jentoftsen

Markeds- og kommunikasjonsdirektør

mona.jentoftsen@rejlers.no

(+47) 454 20 222

Helge Finanger

HR Direktør

helge.finanger@rejlers.no

(+47) 908 34 041

Emilie Aubert

HR konsulent

Emilie.Aubert@rejlers.no

(+47) 988 25 100

Ida Hillring

Ida Hillring

Talent Business Partner

ida.hillring@rejlers.no

(+47) 458 35 730

Jan Cato Hovde

Daglig leder - Rejlers Elsikkerhet AS

Jan.Cato.Hovde@rejlers.no

(+47) 979 57 606

Nicolas Alexander Hall

Divisjonsdirektør Energy

nicolas.hall@rejlers.no

(+47) 971 01 626

Stian Skarpnord

Divisjondirektør Buildings

Stian.skarpnord@rejlers.no

(+47) 917 71 217

Martin Inge Algrøy

Divisjonsdirektør Infrastructure

Martin@kantech.no

(+47) 991 52 180

Ragnar Holtan

Ragnar Holtan

Divisjondirektør Omega Holtan

ragnar.holtan@rejlers.no

(+47) 957 31 837

Rejlers AS

Besøksadresse

DEG 16, Dronning Eufemias gate 16 0191 Oslo

+47 22 33 66 33

Se kart

Rejlers Elsikkerhet AS

Besøksadresse

DEG 16, Dronning Eufemias gate 16 0191 Oslo

+47 958 23 000

Se kart

KANtech AS

Besøksadresse

Storgata 11 0155 Oslo

+47 991 52 180

Se kart

AJL AS

Besøksadresse

Innspurten 1 B 0663 Oslo

+47 917 68 952

Se kart

Hamar

Besøksadresse

Torggata 52 2317 Hamar

+47 951 95 314

Se kart

Rejlers Elsikkerhet

Besøksadresse

Kjøita 18 4630 Kristiansand

+47 958 23 000

Se kart

Kristiansand

Besøksadresse

Kjøita 18 4630 Kristiansand

+47 917 14 600

Se kart

Arendal

Besøksadresse

Stoaveien 15c 4848 Arendal

+47 476 69 494

Se kart

Lyngdal

Besøksadresse

Stasjonsgata 26 4580 Lyngdal

+47 917 69 019

Se kart

Stavanger

Besøksadresse

Vestre Svanholmen 12 4313 Sandnes

+47 958 23 000

Se kart

Sarpsborg

Besøksadresse

Tuneveien 89 1712 Grålum

+47 900 46 238

Se kart

Tønsberg

Besøksadresse

Åshaugveien 68 3170 Sem

+47 33 34 99 99

Se kart

Trondheim

Besøksadresse

Baard Iversens veg 7 7037 Trondheim

+47 73 84 18 40

Se kart

Tromsø

Besøksadresse

Sykehusveien 23 Bygg 2 9019 Tromsø

+47 971 01 626

Se kart