Kontakt ossBli kjent med oss!

Vi i Rejlers er eksperter på teknisk rådgivning innen energi, bygg, industri og infrastruktur.

Oslo

Besøksadresse

Rejlers Elsikkerhet
DEG 16, Dronning Eufemias gate 16
0191 Oslo

+47 958 23 000

elsikkerhet@rejlers.no

Se kart

Oslo

Besøksadresse

Hovedkontor
DEG 16, Dronning Eufemias gate 16
0191 Oslo

+47 22 33 66 33

Se kart

KANtech AS

Besøksadresse

Storgata 11
0155 Oslo

+47 991 52 180

Se kart

AJL AS

Besøksadresse

Innspurten 1 B
0663 Oslo

+47 917 68 952

Se kart

Hamar

Besøksadresse

Torggata 52
2317 Hamar

+47 951 95 314

hakon.veflingstad@rejlers.no

Se kart

Kristiansand

Besøksadresse

Kongsgård Alle 61
4632 Kristiansand

+47 958 23 000

elsikkerhet@rejlers.no

Se kart

Kristiansand

Besøksadresse

Kjøita 18
4630 Kristiansand

+47 917 14 600

Se kart

Arendal

Besøksadresse

Stoaveien 15c
4848 Arendal

+47 476 69 494

frank.huset@rejlers.no

Se kart

Lyngdal

Besøksadresse

Stasjonsgata 26
4580 Lyngdal

+47 917 69 019

atle.dillerud@rejlers.no

Se kart

Stavanger

Besøksadresse

Vestre Svanholmen 12
4313 Sandnes

+47 958 23 000

elsikkerhet@rejlers.no

Se kart

Sarpsborg

Besøksadresse

Tuneveien 89
1712 Grålum

+47 90046238

sjur.sannerud@rejlers.no

Se kart

Tønsberg

Besøksadresse

Åsylveien 19
3170 Sem

+33 34 99 99

post@omegaholtan.no

Se kart

HR

Helge Finanger

HR Direktør

helge.finanger@rejlers.no

(+47) 908 34 041

Emilie Aubert

HR konsulent

Emilie.Aubert@rejlers.no

(+47) 988 25 100

Elsikkerhet

Jan Cato Hovde

Daglig leder - Rejlers Elsikkerhet AS

jan.cato.hovde@rejlers.no

(+47) 979 57 606

Oslo

Energy

Tone Søfting

Leder Energy

tone.softing@rejlers.no

(+47) 906 78 846

Oslo

Jørn Rune Mikalsen

Forretningsutvikler

jorn.mikalsen@rejlers.no

(+47) 917 14 600

Agder

Buildings

Stian Skarpnord

Leder divisjon Buildings

Stian.skarpnord@rejlers.no

(+47) 917 71 217

Tommy Støa

Avdelingsleder Buildings Oslo

tommy.stoa@rejlers.no

(+47) 951 95 313

Oslo

Håkon Veflingstad

Avdelingsleder Buildings Hamar

hakon.veflingstad@rejlers.no

(+47) 951 95 314

Hamar

Anders Jensen Jåma

Avdelingsleder Smart Buildings

Anders.Jensen@rejlers.no

(+47) 951 95 316

Oslo

Infrastructure/KANtech

Martin Inge Algrøy

Leder Infrastructure

Martin@kantech.no

+47 991 52 180

Ledelse

Jan Christian Ringwald

CFO

jan.ringwald@rejlers.no

(+47) 928 63 653

Petter Arnesen

CEO

petter.arnesen@rejlers.no

(+47) 951 95 317

Oslo